DĚLÁM OBRÁZKY NA POŽÁDÁNÍ (VŠEHO DRUHU)
dfbvsdbs

                   

Ouran Hight School Host Club recenze

19. února 2010 v 18:29 | Stiorry |  Recenze
PROSÍM KOPÍROVAT SE ZDROJEM


Ze začátku jsem vůbec na tohle anime nechtěla koukat nelíbila se mi grafika a celkově se mi to nezdálo, ale koukla sem na to a už první díl mě donutil rapidně změnit názor. Řeknu to jinak natlemila jsem se u toho jek nikdy. Doma na mě koukali jako na blázna a já jim to nemohla ani pořádně vysvětlit, protože celkově anime jako takový neschvalujou, ale to jsem odbočila no a tak k ději.

Anime je o Haruhi, která chodí na Ouranskou školu ( je pro boháče, čili pro dětičky nějbohatších lidí na světě ) a jelikož Haruhi je chudá tak je přijata díky svojí chytré hlavičče. A jelikož je ve smíšené třídě tak ji všichni mají za kluka. No a jednoho krásného dne skvěle stvořeného pro pohromu se jí ta osudná nehoda stane. Když hledá klidné místo na učení ( jen tak pro zajímavost mají tam 4 čítárny a ve všech je narváno ) tak narazí na hudební učebnu ve které jak se zdá je volno, ale co osud nechtěl otevřela dveře do klubu Hostitelů a ti si myslí, že Haruhi je kluk no a i přes to jí chtěj nabídnout své služby, ale Haruhi se jim samozřejmě snaží vysvětlit, že není gay, ale nějak se jí přitom podáři schodit vázu, která je samozřejmě šíleně drahá, no a tak se Haruhi stane jejich sluhou pro všechno. Samozřejmě, že jim při tom věm postupně dochází, že je holka, nejdřív to dojde Kyoyovi a když Tamaki zjistí, že je to vlastně hezký " kluk " tak se jí rozhodne přijmout do klubu s tím že když bude mít 100 klijentek tak bude její dluh splacen, schodou okolností se to pak zvětší na 1000 klijentek, ale co. No když doje všem (celkem rychle) , že je Haruhi holka ( Tamakimu to trvalo do tý doby něž si na sebe vzala holčičí šaty ), tak se rozhodnou chránit její tajemství, aby bohla splatit svůj dluh. No a tak to její dobrodružství s klubem začíná.......

ROZHODNĚ DOPORUČUJU

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aimi Minako Aimi Minako | Web | 4. října 2010 v 16:58 | Reagovat

OK,ok!Jdu na to!Let´s go!
*Tohle přehlížejte a velmi se omlouváme za případné škody-měla moc cukru..*
Mazec,mazec,mazec!
Takže,chachacha,si odjednávám Death note obrázek!JO,jo,jo!Se pak můžem domluvit,co by jsi přesně kreslila,ale první nechávám-ano, první xD-na tobě.Kresli,co si myslíš,že se mi bude líbit-a tobě samozřejmě taky!:)
Jinak jdu hledat tohle anime,vypadá  dobře :D
NO dobře,nejdřív se jdu kouknoout na Rosa něco vampire :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama