DĚLÁM OBRÁZKY NA POŽÁDÁNÍ (VŠEHO DRUHU)
dfbvsdbs

                   

Duben 2010

Diplomek od Hyumi

30. dubna 2010 v 18:58 Diplomky pro mě
tak mi moje nové SB udělalo diplomek a je fakt pěkný XDsrt


Ho ho

29. dubna 2010 v 15:09 Obrázky
ho ho

pěkný

29. dubna 2010 v 14:34 Obrázky
ujg


taky dobrý XD

29. dubna 2010 v 13:06 Obrázky
hm no mě docela zaujaly, ale líbí se mi ty dva poslední
tzj
rtw
rg
wrg

zajímaví...

29. dubna 2010 v 13:03 Wolfs
xnhd

I' ll never believe you again 4

26. dubna 2010 v 16:30 | Stiorry |  I will never believe you again
Tak je tu další díleček a jinak rodičák dopadl dobře a já přestanu krafat a pěkný počtení XD
Stiorry

No páni!!!!! jako první zareagoval Naruto (jako vždycky) a já měla chuť ho pořádně praštit a nebyla jsem sama.
Zklidni se Naruto. Klidnil ho Kakashi, ale sám na tom nebyl zrovna nejlíp. No a já už to nemohla vydržet a rozesmála se(potichu). Naštěstí pro mě si toho nikdo nevšiml.
D..Do..Dobrý den pane Hashimoto jsme tu na vaši žádost z Konohy. Vyblekotal Kakashi.

Ježkovi voči ani nevíte jak jsem rád že tu jste. Docela ujetej, ale mě se líbí. Okomentovala to ta druhá. A já jí musela dát za pravdu. Vlastně mi tím svím klukovským úsměvem připomínal Naruta a navíc byl stráášně hezkej. (Už vim proč ta holka tak rudla.)

Ahoj chlapče, chceš si to skusit. Ukázal Narutovi na přístroj na kterém přijel. Vypadal jako koloběžka, ale vůbec se nemuse odrážet od podlahy a při jízdě mu vyhrávala písnička, ne moc nahlas, ale střelený to bylo a ještě jak ta koloběžka vypadala.
No jasně!! Zařval Naruto, ale já ho strhla dozadu a vražedně se na něj podívala. Naruto máme tu práci. Připoměla jsem mu. Jo jo máš pravdu. Odpověděl a trochu lítostivě se na koloběžku podíval.
No tak někdy jindy chlapče. Řekl pan Hashimoto.

No tak aby jsme se představili. Já jsem Hashimoto Miyazaki. Tohle je  má manželka Nana Miyazaki. Ukázal na ženu vedle sebe. na velmi krásnou ženu, musim dodat.
Tady je má starší dcera Kushina. No jak říkal Magato byla váže pěkná. Asi jak princezna, ale bylo na ní vidět, že to o sobě ví a využívá toho. Už teď koukala na všechny z mého týmu až na mě (čím to asi bude ha ha, ještě že to neni lezba). Pak se, ale najednou podívala na mě a já sebou málem ucukla. Kolik nenávisti v tom pohledu bylo a přitom jsem jí viděla poprvý v životě. Počke s tou to nebudeme mí lehký. Řekla ta druhá. Ne to nebudeme. Souhlasila jsem.

Pak jsem stočila pohled na dalšího člena rodiny. Tohle je má mladší dcera Balsa. Ukázal na asi 8 letou holčičku, která vypadala jako anděl. Její úsměv byl tak hřejivý a upřímný. Nemohla jsem od ní odtrhnout oči, no prostě opak její sestry. Jednou bude určitě hezčí než její sestra, no vlastně  už je hezčí. Napadlo mě.
A na konec je tu můj nejstarší a jediný syn Ishida. Po to co tohle vyslovil a já se podívala na posledně jmenovaného, tak mi klesla čelist. Díky té druhé jsem pusu hned zaklapla a nikdo si toho mého trapasu nevšiml. (Teda já mám, ale kliku.)

Ishida byl ještě hezčí než jeho otec. Byl ten typ, že si ho každá holka hned všimne. Prostě něco jako Sasuke. Ale narozdíl od něj měl světle modé oči a bílé vlasy(vlastně je bílé měli všichni až na Nanu a Kushinu ty je měly hnědé) a uhrančivý pohled který vás hned zasáhne. No prostě byl cool, nějaké otázky? Ale bylo poznat, že je povahově posvém otci (myslim, že je upřímný a hodný), ale určitě nebyl tak trhlý.

Jeho reakce mě, ale naprosto rozhodila. Přišel ke mě a políbil mě na ruku. Málem jsem se rozhihňala jako nějaká slepice.
Moc mě těší, krásná slečno. Mě také. Odpověděla jsem a samotnou mě překvapilo, že můj hlas zní klidně. (Džentment co k tomu dodat)
Usmál se na mě a pak se vrátil na svoje místo. Vážně mě okouzlil.
Ovšem mi neuniklo jak všichni z týmu po mě pokukují.

Pak přišla řada na nás. Kakashi převzal inicijativu  a jsdnoho po druhém nás představil. Mě, ale bylo čím dál víc trapně protože mě Ishida pořád pozoroval. Navíc mi začalo být víc trapně, když jsem zjistila, že mě nepozoruje jem Ishida, ale i zbytek jeho rodiny.

Po tom co jsme se seznámili najednou ke mě Balsa přišla a řekla. Tvoje vlasy jsou krásnýýý. A okouzleně na mě koukala a pak řekla. Budeme kamarádky? Klekla jsem si k ní. Samozřejmě že budem a usmála jsem se na ní.

No tak Balso chovej se slušně. Napomenula jí matka. Balsa se jen usmála a pokívala hlavou, že bude hodná a chytla mě za ruku a ani se nehla.

Drahá, ale naše dcera má pravdu, tahle dívenka je úchvatná. Přiznám se, že jsem zrudla jako rak a vybekotala nějaké poděkování.
Tak si dáme večeři a já vám při ní řeknu podrobnosti vašeho úkolu.   

A už nás všechny vedl do jiné místnosti. No vedl on jel mi šli.

A jinak...

23. dubna 2010 v 17:38 | Stiorry |  Oznámení
No jinak bych chtěla říct, že jsem dneska sem chtěla přidat pokráčko na povídku I'll never believe you again, ale vůbec jsem nic nemohla napsat protože máme zítra rodičák (já vim sobota je dost blbá), neříkám, že se bojim nebo tak něco, ale jen mám divnej pocit proč se nemůžu soustředit. A ne protože bych měla blbí známky (promiňte mi ten výraz), spíš naopak, ale i když jsem na střední tak furt má divnej pocit, tak promiňte snad přibide další díl o víkendu...XD

Bože....

23. dubna 2010 v 17:19 Obrázky
no neni to krása
esg
a tahle jsou taky pěkný
asf
gfsew
a ještě jeden
asd