DĚLÁM OBRÁZKY NA POŽÁDÁNÍ (VŠEHO DRUHU)
dfbvsdbs

                   

I' ll never believe you again 2

12. dubna 2010 v 11:20 | Stiorry |  I will never believe you again
Tak je tu další díl který jsem se mermomocí pokusila vypotit a předem se omlovám, že je tak krátkej ( příště se snad polepšim!!!). No nic tak já přestanu krafat a příjemný počtení. Stiorry


Bože vztávej Sakuro přijdeš pozdě!!!
Ježiš ty jsi horší než budík + mi mluvíš v hlavě. A navíc kam bych měla jít? Trdlo přece za Tsunade, máme jako nový tým 7 misy. A SAKRA no jo. S tim jsem vyběhla..noo spíš vylítla z postele a začala schánět oblečení.
V pravo, v pravo!!!! Pomáhala mi moje vnitřní já. Sice si stěžuju, ale je fakt, že mi připomíná spustu věcí na který bych zapoměla (né žě bych zapomínala všechno, ale hodíse no). Abych nelhala je to už týden co se Sasuke vrátil do Konohy, tak si spolu rozumíme a hodně mi pomohla se přes to přenést.

Ale teď jdeme na misi i se Sasukem. Podle mě mu Tsunade začala moc brzo věřit a dávat mu volnost. Možná za to může Naruto, který je šťastný jak malej kluk a trávý se Sasukem celý svůj volný čas. Já jsemse s mím druhým já rozhodla mu taky věřit, sice to jde pozvolna, ale snažim se.

Na to už jsem vylítla z domu jako fůrie a řitila se za Tsunade. Díky té Druhé (tak jsem jí začala říkat Sakuře v mé hlavě, ale ne před ní, ta by mě za to uřčitě seřvala a následovala by šíleně dlouhá přednáška, že není ta druhá, ale já) jsem měla dodrej čas.
Najednou jsem před sebou uviděla Naruta a Sasukeho, ale nevšimli si mě, šli totiž předemnou a tak jsem radši zabrzdila a dala se do pomalé chůze. Sice už umim se Sasukem mluvit a usmívat se normálně, ale pod tím jeho pohledem...no prostě, která holka by si to neužívala, ale dohodli jsme se s tpu dtuhou, že by bylo dobré se naučit ovládat , ale zamilovaná jsem do něj nebyla..no snad. Jo měla jsem ho ráda to ano.

Ahoj Sakuro. Vytrhne mě z přemíšlení hlas. Jé ahoj Sai, promiň mluvils na mě už dlouho? Ne teď jsem přišel. Kecá mluví na tebe  už aspoň minutu. Po tom co tohle od té druhé uslyšim, tak se na Saiho aspoň mile usměju. Zaslouží si to. Ale málem jsem se zasekla na místě. Dorazilo mě jak mi Sai ten úsměv oplatil. Vím, že začal trénovat své emoce a tak. A musim říct, že rozhodně pokročil, protože z toho úsměvu by každá roztála. Zachránila mě kolemjdoucí skupinka kluků, která mě hlasitě pozdravila a začala se mi dvořit, jak mi to sluší.
Já se jen usmívala a odpovídala na pozdravy (někoho jsem ani neznala). Když odešli tak mě zase vyrušil hlas. Ahoj Sakuro. Bože snad to nebude žádnej starej otrapa . Na to se otočim  za hlasem a uvidim Sasukeho s Narutem. Ahoj kluci.
Ahoj Sai. Nazdar Naruto, Sasuke je fajn, že jsme se tak sešli, teď můžeme jít za Tsunade spolu.
A tak jsem šli.
Nevšiml jsem si že si tak populární Sakuro. No tos ani nemusel jsi tu teprv týden. Hm to jo. No to víš Sasuke Sakura je ta...Nestihl to doříct, protože jsem už Naruta stihla majznout po hlavě. Au Sakuro to bolí. Tak si nestěžuj a pojď Naruto nebo ti snad vadí malá boule. Ale Sasuke brzo z nás budou mrzáci. Sakura to pochitila od Tsunade. Ale to už radši zmlknul, protože viděl můj pohled. tak jseme všichni rozesmátí došli k Tsunade. Tam jsme počkali než se dostaví Kakashi. Samozřejmě se to neobešlo bez narutova remcání. No a pak jsem dostali misy.
Je to jednoduchá mise, máte po dobu jednoho týdne jednoho obchodníka s jeho rodinou v blízké vesnici.
Tak proč jste to nedala nějakému jinému týmu. To kvůli Sasukemu, chci vědět jak se osvědčí v týmové práci a už ani muk Naruto. A teď jděte. Tak jo lidi za 30 minut u brány řekl Kakashi a zmizel v kouři a mi se vydali balit věci. Myslela jsem, že to bude celkem jednoduchá mise, ale to jsem nevěděla jak se pletu. Za 30 minut jsme už všichni čekali na Kakashiho. Když za hodinu dorazil našel nás jak se Naruto baví se Sasukem a já se Saiem a pak jsme vyrazili na cestu.

PS: Jako tradičně se omlouvám za chyby, ale tentokrát jsem to chtěla opravit, ale jelikož jsem to psala ve škole tak nemám čas.  Gomen.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ | Web | 12. dubna 2010 v 19:50 | Reagovat

aleee.sice to bolo kratsie ale bolo to super..uz sa tesim na pokracko =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama