DĚLÁM OBRÁZKY NA POŽÁDÁNÍ (VŠEHO DRUHU)
dfbvsdbs

                   

I' ll never believe you again 3

17. dubna 2010 v 16:01 | Stiorry |  I will never believe you again
Hm...no je tu třetí díl a já vám přeju pěkný počtení...Stiorry XDZa čtyři hodiny jsme dorazili do vesnice kde máme hlídat toho obchodníka s jeho rodinou. A hned ze začátku se ukázal jeden problém a to, že nevíme kde bydlí.

Tak jo rozdělíme se do dvou skupin a zeptáme se lidí kde bydlí. Řekl Kakashi a rozdělil nás. Takže Sakura, Sai a Sasuke půjdou spolu a já půjdu s Narutem. Ále Kakashi já chci jít se Sasukem a Sakurou. Vykřikoval Naruto. Ne Naruto už jsem řek a tak to bude. 

Tak jsem šla se Saiem a Sasukem. Nejdřív jsme nemohli najít nic, protože nám došlo, že neznáme jméno nikoho z rodiny koho máme hlídat. Po docela dlouhém dohadování s tou druhou kdy jsme přemíšleli jak se jmenujou (protože kurva, skakra to určtě Tsunade říkala (slova té druhé)) někdy mě její slovník docela děsí.
ISHIDA!!! Vykřikla jsem to tak nahlas, že Sai a Sauke nadskočili a málem sebou praštili o zem. Promiňte, ale tak se jmenuje toho obchodníka syn. Je super, že tě tu máme Sakuro. Díky Sai. Fajn tak se jdeme někam zeptat a dobrá práce Sakuro. Dík.

No a už to bylo snadné. Zeptali jsme se prvního na koho jsme narazili, byla to nějaká holka.
Ishida. Jasně že to vim, tady to ví všichni. Syn toho obchodníka. Z nějakého důvodu i když jsem se zeptala já odpovídala Sasukemu se Saim, ten použil ten svůj novej úsměv. ( Čim to asi bude, ale mě to bylo jedno, protože byla sranda jí sledovat. nejdříb zrudla z pohledu na kluky a pak když pomyslela na Ishidu a což mě překvapilo, i když mluvila  o jeho otci. Takže nakonec vypadala jako rajče a málem se rozplívala, Divila jsem se, že neslintá.

To víš každá holka ať je jak stará kromě dětí na tu rodinku letí, musim uznat, že maj i hezkou dceru, ale ty jsi hezčí. Promluvil na mě něčí hlas. Otočla jsem se na simpatického mladíka a trochu zrůžověla. No nedivte se měl moc milej úsměv a upřímné oči, navíc tahkle říct neznámému člověku že je hezký.... Děkuju. To, ale znamená, že kdždý ví kde bydlí? Jo, proč? No stačlo se jen zeptat hned když jsme vešli do vesnicw a už by jsme to věděli a nemuseli procházet vesnici.
Jasně, ale kdyby jste to udělali nepotkal bych tě. Na to jsem nepomyslila, no ještě že se tak nestalo vid? Ježkovi voči já s nim flirtuju!? Pohoď vlasama to bude víc sexi. Radila mi ta druhá. Já se, ale jen usmála. Ale stačilo to aby se taky usmál.

A můžeš mi říct teda kde bydlí. Ona se k tomu asi nemá. podívala jsem se na tu holku co se bavila s klukama. No kluci spíš trpěli podle jejich upjatých úsměvů. To už si nás, ale všimli jak na ně koukáme a tak se chtěli spakovat, ale ta holka se nedala byla fakt zákeřná.

Povim je to na severním kraji vesnice určitě to poznáš nejde minout už podle toho, že jsou tady ve vesnici nejbohatší. Děkuju moc si nám s tim pomohl. To nestojí ze řeč, ale můžu se tě na něco septat? Najednou byl nejistý a trochu se cukal. M..Má..Máš kluka? Ne nemám. Na to se uklidnil a mluvil už normálně. A šla bys se mnou na rande. Ráda, ale nevim jestli budu mít čas. Prosím budu tu čekat každej včer. Zkusim to, ale nic neslibuju. Dobře. Snažil,  se aby to znělo vesele, ale moc mu to nešlo. Co si najednou tak smutnej? No já noo víš jestli tě Ishida taky neokouzlí. Víš je to fajn kluk, jsme dobří kamarádi, ale on okouzlí každou a ani se nesnaží. Aha víš co slibuju že se tu ukážu jestli to půje. Byl totiž fakt milej a hodnej. A ještě jak se jmenuješ? Magato. A teď to znělo vážně vesele. A jak ty? Sakura. To k tobě sedí. Tvoje vlasy jsou taky tak nádherný.

Sakuro měli by jsme se jít zeptat někam jinam. Ta holka nám to zřejmě nepoví. Ani se na Sasukeho nepodívám a řeknu. To už není potřeba já už to vím díky Magatovi. Kluci se na něj podívaj a poděkujou a tím, že by jsme už měli jít. Tak jse s Magatem rozloučim a s klukama odejdem.

Ale ještě než mu zmizím z očí křikne. Budu tu čekat!
Otočím se a zámávám mu.
Tak kde bydlí? Na severním konci vesnice. Ptý to nemůžeme minout. To jako máme být věštci nebo co. Hele Sasuke klyd já mu věřim. Ty možná, ale já nemusim. Taky tě nikdo o to neprosil. Odseknu a uraženě mlčím.

Já mu věřím Sakuro. Vypadá jako milý kluk. Tak to máš pravdu Sai aspoň, že ty máš větší odhad. Schválně na to poslední slovo dám větší důraz a podívám se na Sasukeho. Ten, ale nereaguje. Jak jinak.

A na co že bude čekat. To už Sasuke zareagoval a podíval se na nás. Já si ho, ale vůbec nevšímala. Dali jsme si rande. Co když, ale nebudeš mit čas? To jsem mu taky říkala, ale řekl že tam bude čekat každý večer. Tak jsem souhlasila s tím, že nevím kdy. To tam bude vážně čekat každý věčer. Asi jo.

To je, ale chudák. A ty ho takhle využíváš. Samozřejmě, že ne Sasuke a měla jsem se co držet abych se udržela a jednu mu neflákla, ale dalo mi spíš práci udržet tu druhou. Ta z něj chtěla vymlátit duši. Vážně je milej a já to myslela vážne. Co dál už nic neřekneš? hm..tam dobře a co kdybych tě pozval na rande já. Co bys dělala? Odmítla samozřejmě. Na to už vážně nic neřekl.

A co se mnou? Šla bys Sakuro. Řekla to spíš pro odlechčení situace, ale já chtěla ještě víc naštvat Sasukeho a tak jsem se na Saiho podívala a řekla. S tebou Sai? No si fajn kamarád tak ráda. pak jsem si uvědomila, že by mi to vážně nevadilo. Co se divíš. Začíná být vážně sexi. Po tomhle komentářu té druhé jsem jí musela dát za pravdu. Všila jsem si že úpod tím jeho hrátkým tričkem začíná mít svaly, ale radši jsem od něj odvrátila oči, abych nezčervenala a aby si nevšiml, že si ho prohlížím. Po tomhle byla spíš atmosféra trochu trapná, že jsem si ani neuvědomila, že jsem chtěla naštvat Sasukeho. No tak to je dobře tak to by jsme někdy mohli někam zajít. Jo to mohli.

Sakuro, Sasuke, Sai tak jsme se naštěstí potkali řekn Kakashi a mi sebou polekaně trhli. Kakashi nemůžete se takle za někoho přibížit. pak z vás budou mít lidi infarkt. To jsem až tak hrozný? Ano úplný strašák! Řeknu a všchni se zasmějem což trochu odlehčí situaci. A ty Naruto tys proti tomu nic nenamítnul? Já jsem vůbec nevěděl co má v úmyslu. Tak to si budu pamatovat.
Tak víme kde bydlí můžeme vyrazit. Řekne Kakashi. No mi to už taky víme takže by jsme se nestratili. Dobře, dobře tak jdeme.

Magato měl pravdu nešlo to minout. Když jsme dorazili před jejich dům všichni jsme měli co dělat, aby jsme tam nestáli s otevřenou pusou. Bylo z něj poznat že tam žijou boháči. Měl tři patra, ale co bylo hlavní jak velká. Musím, ale uznat že dům byl okouzlující a ta zahrada. Šlo poznat jsk jou velké podle zdi která ji obíhala. No tak půjdem dovnitř? Navrhl Naruto, asi protože su zž nemohl dočkat až uvidí vnitřek domu a prostě všechno.

Kakashi zazvonil na zvonek a zachvíli nám otevřel sloužící který nás po ohlášní kdo jsme a co tu chceme odvedl dovnitř. Tam jsme v veliké místnosti, která byla luxusně a úžasně zarízená, čekali na pána domu s jeho rodinou.
Nezapomeňte se chovat slušně až pan Hashimoto (zjistili jsme od Kakshiho jak se jmenuje celá rodina a moje vnitřní já si při tom brumlalo, že není blbá a začala si ještě ví stěžovat když nám dával přednášku, že nikdo z nás neposlouchal, když nám to říkal) a jeho rodina přijdou.
A proč se Kakashi díváte na mě když to říkáte? Co myslíš Naruto. Kakshi.... No tak nic.

Vítejte jsem tak rád, že jste dorazili. Přivítal nás pan Hashimoto a já jsem jen ztuhla a koukala na nově příchozi a nebyla jsem sama ostatní byli taky překvapení. Naštěstí to nikdo z nás nedal znát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ | Web | 17. dubna 2010 v 20:18 | Reagovat

super dielik...uz sa tesim na pokracko =DD

2 mufinek..."§ mufinek..."§ | 18. dubna 2010 v 11:06 | Reagovat

SUPER moc se mi to libi

3 Tsubaki Tsubaki | Web | 19. dubna 2010 v 19:44 | Reagovat

kawaii dílek,nechtěla by ses spřátelit? :)

4 Tsubaki Tsubaki | Web | 20. dubna 2010 v 17:00 | Reagovat

A co by si chtěla na diplomek? :)

5 Tsubaki Tsubaki | Web | 20. dubna 2010 v 17:22 | Reagovat

už máš u mě diplomek,snad se bude líbit :)

6 Mei-Chi Mei-Chi | E-mail | Web | 17. května 2010 v 17:24 | Reagovat

to jsem silene zvedava kdo prijde x) .. ale flirtujici Sakura skvele XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama