DĚLÁM OBRÁZKY NA POŽÁDÁNÍ (VŠEHO DRUHU)
dfbvsdbs

                   

Život je hledání

6. dubna 2010 v 21:53 | Stiorry |  Povídky (jednorázovky)
Tak je tady další jednorázovka s názvem Život je hledání. No snad se bude líbit a jinak se omlouvám,že jsem ještě nenapsala další díl I'll never believe you again, ale snad to brzo napravim...StiorryPS: tohle si k tomu psťte, sice jsem to anime neviděla, ale asi na něj kouknu protože mě tohle video uchvátilo, tak hezký počtení XD a taky ti co viděli Naruta pochopí z čí pohledu to je. A taky varování je to chvilková slátanina co mě napadla ve škole tak se moc nezděste.Život. Říká se že může být všelijaký, protože se každý za něčím honí a podle toho za čím tak takový má život. Taky se říká , že žít je jednoduché na nás už je jenom jak, ale já říkám, že to co je jednoduché je smrt, život je těžší mnohem těžší. A aby jste mě pochopili tak vám řeknu můj příběh. Je sice krátký a co si z něj  vezmete je na vás, ale pro mě to je zásadní věc. Můj život se skládal...dalo by se říct z bodů a jen ty body vnímám zřetelně ostatní jde mimo mě.
První bod je můj vztup na Ninja Akademiji, je šťastný a tak lehce se povznášející.
Druhý je má první kamarádka Ino ten je ulehčující, že už nejsem sama a samozřejmě šťastný.
Třetí Sasuke a moje láska k němu ten je naprosto úžasný, ale i smutný, protože Sasuke o mě nemá zájem, ale nevzdávám se, taky tam patří společné chvíle s ním a taky s Narutem.
Čtvrý Sasukeho odchod z vesnice a ten je moc bolestivý a to tak, že mi až puká srdce, má pocit že nemůžu dýchat a žít, ale...žiji už kvůli němu a pocitu, že se vrátí.  
Pátý  bod a to je Kaname je to 6 let po Sasukeho odchodu a já jsem byla do té doby jako mrtvá. Jedla jsem, spala jsem, mluvila jsem, plnila jsem mise, dýchala jsem, ale nebyla jsem to já a najednou tam byl a já ožila opět jse mohla volně dýchat a co výc smát se, byla jsem šťastná a to jen díky Kanamemu, který tu díru v mém srdci zacelil.
Šestý a taky poslední a ten se dělý do dvou částí : Kaname je mrtvý, on s jeho sny s jeho nadějemi a s jeho láskou ke mě, která mě držela naživu. Byl pryč, prostě najednou zmizel a já s ním. Když jsem se dozvěděla jak umřel jen jsem se pousmála, byl to blolestný úsměv. To bylo pro něj typické. Nebyla to ani pořádná bytka, jen zbabělý útok, Kaname porazil nějaké ninji, ale nechal je naživu, když slíbyli, že už se nikdy v naší zemi neukážou a jeden z nich jen jeden ho zabil a to když pomáhal na nohy jedné pani kterou přepadli, tak že zaútočil ze zadu. A ta druhá část byla, že to byl Sasuke. Sice už vykonal svoji pomstu na Itachim a taky zabil Orochimara, ale teď měl spolu s  jeho stoupenci (kterých bylo do tisíců) zničit Konohu a vládnout tam.
Už vládl jiné zemi, ale chtěl víc a Konoha byla blízko moc blýzko jak na mapě, tak i možná jeho srdci protože měl vpomínky na mládí a víte proč to vím. Protože mi to řek.
Právě teď tu předemnou stoji s katanou v ruce. Zesílel a taky zkrásněl je li to vůbec možné, ale Kaname byl hezčí jak navenek tak uvnitř. Proto tu stojím a ani jedna slza mi neukápla, Naruto bojuje v jiné části Konohy a samozřejmě hledá Sasukeho, ale u něj jsem teď já a bohužel Sasukeho už neuvidí, alespoň ne živého.
,, byl silnější než ty" řeknu a dál na Sasukeho hledím s chladem v očích.
',, Kdo''
,, Kaname"
,, Kaname? Jo tamten. No a co. Je mrtvej. Znalas ho?"
,, Jo. byl to můj snoubenec. Ale právě teď tě zabiju já a rovnou přiznávám, že je to z pomsty!"
,, Promiň, ale to nezapadá do mých plánů a snad si nemyslíš že bys mě porazila. Ty půjdeš se mnou a budeš mojí ženou. Teď zase musim přiznt já, že hlavně z většiny kvůli tobě jsem tady. Kdo by si nechtěl vzít tu nejhezčí ženu na světě?"
,, Á to mám brát jeko lichotku? Kde si to prosimtě vzal?"
,, Ty snad ani nevíš co se o tobě povídá, ale co to ti řeknu potom až si mě vezmeš. A teď pojd!!!"
,, NE nikdy, nebo si snad ohluchnul a neslyšel si, že tě chci zabít?"
,, Hm, tak to skus"
S těmi slovy co vyslovil jsem se rozeběhla a zaútočila. Samozřejmě jsem věděla, že nemám šanci a taky proto jsem si vybrala za protivníka Sasukeho, nebylo to jen kvůli pomstě, ale nechtěla jsem žít. Když jsem provádělá různé útoky, kterým se vyhýbal (byla jsem silná, ale Sasuke je prostě lepší), tak jsem uvažovala ,, Co jsem celou tu dobu hledala, když jsem vše co jsem měla stratila v jediné vteřině?"
Pak to Sasukeho zjevně přestalo bavit a zaútočil a na to jsem čekala a modlila jsem se, aby byl přesný a zabil mě. Pak už byla jen bolest a já stratila vědomí, ale muselo to být jen pár vteřin protože jsem slyšela Tsunade jak křičí, aby odemě odešel a nechal mě žít.
,, Ne Tsunade já chci umřít" řeknu slabě.
,, Neboj nechci ji zabít. jen ji odvedu sebou. Není vážně zraněná"
,, A to bys zabila i dítě co v sobě nosíš?" vyloženě Sasukeho ignorovala i když určitě byla vestřehu.
,, Dítě" řeknu překvapeně a Sasuke jen vykulil oči.
,, Ano jsi těhotná. Promiň, že jsem ti to neřekla dřív, ale nebyla jsem si jistá a taky jsem nevěděla, že se chceš zabít."
,, Samozřejmě, že už nechci!"Skoro jsem křičela a zároveň mé srdce naplnil takový krásný pocit.
         Ne budu žít Kaname mě neopustil.
Pak ke mě Sasuke přistoupil a zvedl mě do náruče a usmál se ,, Teď máš důvod žít" s tím mě políbil na čelo a donesl k Tsunade, ale ještě předtím mi pošeptal,, Žij, protože já tě miluji a neunesl bych tvoji smrt, sám bych se zabil" A pak odešel i se svou armádou vládnout svojí zemi. Taky Konoze chodili peníze na opravy města. Sasuke vládl svojí zemi dobře a lidé ho milovali a já se radovala z mého dítěte. Teď už vím co jsem hledala, vždycky jsem to měla, ale neviděla. Byla to láska. Vždy mi ji někdo dával a teď můj život už není bolest.
Taky jsem se dozvěděla důležitou věc. Kanameho nezabil Sasuke, ale jeden z jeho lidí. Neříkám to rádá, ale ulehčilo se mi a taky protože jsem se dozvěděla, že šel jen bránit svou zemi na základě falešné informace.
Pak se stala další věc, začali mi chodit dopisy. A myslím, že víte od koho. Vždy s oslovením pro můj Třešňový kvítek.


Ps: promiňte za chyby, ale vážně jsem líná to kontrolovat. XD
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ | Web | 7. dubna 2010 v 14:57 | Reagovat

waaaw... to bolo kawaineee =DD strasne sa mi to pacilo =DD

2 Clare Clare | 7. dubna 2010 v 16:39 | Reagovat

já mám to ale šikovnou sestru. Dobrý ségra

3 Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ Majulik-chan & CerticeQ_CmuQ | Web | 8. dubna 2010 v 21:50 | Reagovat

wsak preto je to komentarova poviedka,ze ja zacnem nejaky pribeh a vy ako citatelia v nom pokracujete v komentaroch =DD

4 world-off-stories world-off-stories | Web | 27. května 2010 v 14:36 | Reagovat

úžasná povídka a ta písnička nemá chybu musela jsem si ji taky stáhnout :-D

5 Rin :) Rin :) | Web | 4. června 2010 v 20:28 | Reagovat

suuper :) a tá pesnička :) a tá poviedka :)

6 Aimi Minako Aimi Minako | Web | 3. října 2010 v 21:26 | Reagovat

Byla jsi můj člověk do doby,než si ze Sasukeho udělala neviňátko.Mám zrovna období-nenávidím Sasukeho,ale co se týče slohu,dobrý děj,možná moc velký příběh na jendorázovku,proto chvílemi uspěchané a někdy jsi mohla vynechat to ,,jsem",však pak už nemám,co říct a věř,že za mou upřímnost mě lidi prostě nemají rádi a nechci,aby tě to mrzelo,co jsem napsala.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama