DĚLÁM OBRÁZKY NA POŽÁDÁNÍ (VŠEHO DRUHU)
dfbvsdbs

                   

Květen 2010

Lebka Igor (komix)

31. května 2010 v 17:27 | Stiorry |  Obrázky
Tak jsme se ve škole se sestrou nudily a tohle z toho vzešlo xD

dfghdsh
frfgregf
vnm h,
bhmfj,kj
ygndfnhghn
gfhztjuj
bgnhgnmjm
zdtnjmj
bnngnmjm
gnhhjhm
hmj,k,
gbghnhn
fghtgfhjjukj
gnhgjhm
Vim, že to neni nic moc, ale když se člověk nudí. xD

I' ll never believe you again 7

28. května 2010 v 21:46 | Stiorry |  I will never believe you again
Tak fajn je tu dalsí. Rzhodla jsem se ho ještě teď napsat, protože zítra ráno vstávám v 5h ráno a pak se nedostanu na počítač. Jedu na svadbu svojí sestřence. Tak tady je dílek a já vám přeju veselý počtení. Stiorry


Dobrý ránko Sakuro. Dobrý. Popřála jsem té druhé, když jsem se zvedala z postele. Na ty postele by mělo bejt varování s nápisem POZOR NEBESPEČÍ nebo tak něco. Poznamenala jsem. No to jo, včera jsme usli fakt moc rychle. To jo.

Po nějakym to zkulturnění jsem zašla za Balsou, aby jsme šli na snídani. Docela mě překvapilo, když už byla připravená vyrazit a byla naprosto plná energie na to jak včera byla utahaná.

Po snídani jsme se rozhodli, že se půjdeme projít a po obchodech do města tentokrát tam s námi půjde i Sasuke s Kushinou a Sai s Nanou, protože paní Nana bude se svímy dcerami nakupovat oblečení. Samozřejmě jsme měli zase domluvenou schůsku s Magatem (tak nějak se přiznám, že ne náhodou). Kakashi bude zase s panem Hashimotem někde v práci.

Tak jsme vyrazili na schůzku a pak dál do města.

Zrovna jsme čekali (já a kluci) před nějakým dalším obchodem s oblečením. Naštěstí jsme se docela dobře bavili.Teda kromě Sasukeho, který seděl na lavičce a ignoroval nás a ne jen nás, ale i kolemjdoucí holky, které se na něj furt koukaly a zárověň rudly. Možná se vydejchává z toho jak ho Kushina zatáhla do tý kabinky a chtěla se zeptat ja jí ,, sluší" ty plavky. Podotkla ta druhá. Ne to ne. Vždyť se mu na tváři neukázalá jedíná emoce. Jako vždycky. Jo to máš pravdu. Hele Sakuro, proč si taky nejdeš něco koupit? Vyrušil nás Magato. No víš já na to moc nejsem a navíc máme tu práci.

Když se Balsa, Kushina a Nana vrátily s taškama plnýma oblečení tak jsme se šli najíst. A v tu chvíli přišel čas na plán jak dostat Ishidu a Magata dohromady. Karty mi nahráli do rukou a i když jsem to plánovala udělat jinak, tohle bylo lepší.

Tak kam půjdem. Já bych chtěla na rámen. ozvala se Balsa. Tak to je moc dobrej nápad. Hned se připojil Naruto. Jak jinak. Dál se připojili i ostatní až na mě (bylo mi jedno kam pujdem) Ishidu a Magata. Toho si všimla Nana a zeptala se syna. Co vy Ishido, Magato a Sakuro. Chilli con carne řekli noba najednou a vypadaly u toho, že neuhnou ani o píď. Teda do tý doby než se na sebe překvapeně podívaly. Tohon pohledu v jejich očích jsem si všimla jen já, protože se začalo debatovat kam se teda půjde. Balsa, ale  nehodlala povolit z rámenu a Naruto ji v tom vřele podporova. Tehdy jsem se ujala slova já, jeliož vypadalo, že Magato se chce taky připojit k rámenu a to jsem já nemohla dopustit, že.? Tak běžte na rámen a já půjdu s nima. Docela by mě zajímalo co je to za jídlo. Víš to jistě Sakuro nemám jít s tebou? Ne Sasuke  to je v pořádku. S tím jsem ho nechala na pospas Kushině, která se na něj zase lepila. Neměly jsem mu říct, aby šel s námi? Takhle ho ta fuchtle zničí. Nestěžuje si a uštvaně nevipadá. Namítla jsem té druhé. A navíc bude lepší když nebude překážet. To je pravda.

Co je to teda za jídlo zeptala jsem se Ishidy. To jsou fazole s masem a kukuřicí a s omáčkou. je to trochu ostřejší. Vážně ti nevadí, že jsme nešli na rámen? Ne bude zajímaví ochutnat něco nového.

Tak jsme došli do restaurace kde jsme si objednali. Já malou porci a kluci dvojtou. skvěle jsme se u jídla bavili, ale já jsem jedla rychle a postěštilo se. Snědla jsem to v rekordnim čase a klukům zbývala ještě horda jídla. Tak já na vás počkám venku než dojíte a nespěchejte. Začala jsem svůj plán. Co? To ne to by bylo nezdvořilý bránili mi kluci. Ne to ne. Stejně jsem se chtěla podívat do toho knihkupectvý naproti, tak nespěchejte, protože jak se znám bude mi to trvat dýl než vám, tak tam potm za mnou přijďte. Hm... no, ale to...Žádný, ale utla jsem Magata hned na žačátku. Nakonec souhlasili a já šla zaplatit jídlo. Počkej. Najednou řekl Ishida já to zaplatim, když už stál vedle mě. Nééé to nejde. Ale jo a tim to hasne a nehádej se se mnou. Nemáš šanci vyhrát. Tak jo. V tom mi to dojde. Tuhle chvíly můžu využít. Takhle by se to muhlo vyřešit najednou a ne na delší dobu jak jsem plánovala. Hele Ishido. Řeknu, když zaplatí. (platili jsme u pultu tak nás Magato neviděl) Využij tuhle chvíli a vyříkej si to s Magatem narovinu.
Překvapeně se na mě podíval. No řekni mu co k němu cítíš a tak dál. Sakuro....ty....ty to víš ? Jo a než se začneš vymlouvat. Magato tě taky miluje. Jen si to neuvědomuje. Já ti nevim. Sakra tak jdi nebo tě tam dotáhnu a vyřídim to za tebe. Myslíš, že to dobře dopadne? Určitě tak už jdi. A postrčila jsem ho dopředu. Po pár krocích se, ale zastavil a řekl. Ty sis to naplánovala? Že jo? Trošičku. Sevřela jsem prsty do úzké štěrbyny. Jestli to dobře dopadne tak ti to vrátim. Usmál se na mě a šel.

Kdaž jsem byla venku vyskočila jsem na střechu protějšího obchodu a sledovala ty dva. Rozhodně ne proto, že bych je chtěla špehovat, ale pořád jsem na misy a neplnit můj úkol by bylo hrubé porušení pravidel. Ale přece mi to nedalo a musela jsem sldovat jak se to vyvíjí. A to byla chyba.
Protože jsem najednou ucítila na mém krku ostří. Ale ale......takhle kunoichi plní svůj úkol. Bastarde. Ulevila jsem si a tlak na mém krku se zvětšil až jsem ucítla, že mi teče krev. Takhle se mnou mluvit nebudeš. Jistě víš, že tě můžu klidně teď hned zabít.

To co mě překvapilo bylo, že pak už nepromluvil. A ještě víc že najednou jeho katana zařinčela o střechu obchodu. Rychle jsem se otočila, ale za mnou krome katany nikdo nebyl. Až jsem si všimla postavy držící útočníka. Dotyčnému jsem přez kápi neviděla do obličeje, ale byl to muž. Podle úhlu v němž vysel útočníkův krk jem poznala, že je mrtvý. Rychle jsem vytáhla kunaj a postavila se do obrané pozice. Kdo jsi? Zeptala jsem se. Jelikož jsem se nedočkala odpovědi. Tak jsem zopakovala otázku, ale tentokrát jsem zvíšila hlas. Teď odpověděl. Tvůj zachránce. To neni odpověď. Je,. Neni. Nehádej se. Jsem silnější než ty. V tom jsem se s nim nepřela. Radši.

Poslouchej pozorně co ti teď reknu. Klidně řekni, že tě napadli, ale nic jim o mě neříkej. Řekni, že jsi ho zabila ty. A když se zeptají na tělo?  Tak se objevil jeho parťák a zmizel s nim. Ty máš odpověď na všechno, co? Celkem vzato, jo. Uchechtl se. Musela jsem přiznat, že se mi líbil. I přes plášť bylo poznat, že má vypracovaný tělo a ten jeho hlas byl mužný a takový sexy. Navíc působil nebespečně a tajemně. Je to určitš kus. Poznamenala ta druhá a já musela souhlasit.
Možná tě bude zajímat, že nešli po tom koho hlídáš, ale po tobě. Co? Proč? Tak na tohle odpověď nemám. Vážně? Řekla jsem ironicky. Lepší než nic. A nemusiš stát v té obrané pozici ne jen, že by to nepomohlo, ale ani nemám v plánu na tebe útočit.

Postavila jsem se tedy do normální pozice, ale bylo mi při tom trochu trapně. Proč jsi mi pomohl? Mám k tomu svůj důvod a rovnou ti říkám, že ti ho nepovim. Na to jsem se zamračila. Aha. A kdo jsi mi taky neřekneš? Ne. A když nad tim uvažuju, teď se zeptám já, aby ses furt neptala ty. Ten hravej tón s kterym to řek ve mě vzbudil zvědavost. A na co? Hm....tak třeba. Chutnalo ti to jídlo? Co prosim? Chutnalo? Jo....chutnalo, ale proč se ptáš zrovna na tohle? No nevěděl jsem na co se zeptat. Aha. A jště jedne, tentokrát mě to zajímá. Jaká. Řkneš jim o tomhle incidentu? Protože se vlastně nejednalo o vaší misy. Nevim. Hm no tak si ton rozmysli. Tak zatim naschledanou maličá. A zmizel v oblaku kouře i s mužem co na mě zaútočil.

Chvilku jsem nad tím co se teď stalo přemýšlela a při tom si vyléčila ránu co jsem měla na krku.

Sakuro.Sakuro. Dvojhlasné volání mě vytrhlo z mého rozjímání. Tak jsem rychle seskočila ze střechy za Ishidou a Magatem. A hned jsem poznala, že můj plán vyšel. Drželi se za ruce a usmívali se od ucha k uchu. Slušelo jim to spolu. Tak co? Konečně spolu? Jo a musíme ti oba dva moc poděkovat. Máš to u nás. To je v pořádku. Hlavně, že to vyšlo. Stejně to máš u nás. Dobře, ale teď půjdem za ostatníma ne? Dobře už by taky měli být hotoví.
Tak jsme šli. Mezitim se Magato s Ishidou postavili každý po jedné mé ruce. Ještě to nikoumu něřeknem. Vysvětlil Ishida. Já jen chápavě pokývala hlavou.
Po cestě jsem se rozhodla, že nikomu co se dneska stalo nic neřeknu.

Tak to je prozatim konec a snad brzo napíšu další díl. XD

Diplomek pro Roniku

27. května 2010 v 15:14 | Stiorry |  Diplomky pro vás
Tak jsem si hejbla a rovnou ho udělala, nevídaný....,ale co tak ať se líbíghfgj

Nové SB Ronika a mocinky pěknej diplomek

27. května 2010 v 14:37 Diplomky pro mě
Je fakt moc krásnej a taky ti ho udělám co nejdřív budu moct XD
dbhfjhj,

prča xD

27. května 2010 v 12:55 Obrázky
Sice tohle nejsou anime obrázky, ale sranda.ikíálkl,l
řžuýžiířžzř
řýuáýiož

drhrtzhztj
tzwrtzrttTohle asi trochu bolelo xD
zužýiýk

Hustýýýý

26. května 2010 v 13:33 Obrázky
Moje ségra narazila na obrázky aut nebo motorek. Podle mě by si to nechal udělat jen pravej otaku no i když by to bylo pěkný a dobře udělaný, tak proč ne, tak vám jich sem pár dám XD.

uzfrteryrz
gdtrsařuz
uzftrser
tdtrasuužzt
uztdfrd

Funny Commercial

24. května 2010 v 8:48 Videa
tak tohle je něco, trochu děs na konci...no to posoudíte sami ale je to....no prostě se podívejte