DĚLÁM OBRÁZKY NA POŽÁDÁNÍ (VŠEHO DRUHU)
dfbvsdbs

                   

Červen 2010


Deidara a Saky

26. června 2010 v 14:36 Sakura Haruno
no neni to pěkný a jak na ně ostatní koukaj XDbghfghdf

Fak moc pěkný SasuSaku a NaruHina

20. června 2010 v 21:45 Obrázky
fak moc pěkný
uzgfrdsy

ItaSaku

17. června 2010 v 13:42 Sakura Haruno
na deviantart jsou naprosto boží obrázky
ztjutzuuuzi
rtřžržrržrr
ruztýžžýž
tzjztzztt
fdrtzuuu
ghrhzh
vbgfgjjl
thrtzuzti
thjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

I' ll never believe you again 8

14. června 2010 v 20:55 | Stiorry |  I will never believe you again
Tak je tu další dílek, ale varuju vás vůbec se mi nechtěl psát a tak jsem se do toho musela dokopat a navíc jsem ho dvakrát napsala celej, ale on se mi smazal. Takže jsem byla komplet vytočená a vůbec jsem nevěděla co dělat. No nakonc je něco tady, ale fakt mě to naštvalo.


Tak Balso dneska si probereme něco málo z dějepisu bla bla bla bla.......Zrovna sedím na židli a poslouchám Balsina učitele, ale je to strašná nuda, a tak se s tou druhou už po několikáté za tenhle den ponořím do myšlenek na včerejší večer a na toho tajemného a hlavně sexy muže, ale spíš kvůli tomu co říkal jsme došli k závěru, že si prostě budeme muset dávat větší pozor.

Dny jinak ubíhali klidně a zvláště proto, že se ti vyděrači ještě neozvali.
Jinak to Ishidovi s Magatem to klape dobře, ale zatim můžou mít schůzky jen když Ishidu hlídám já, protože se to rozhodli tajit. Zatim jsem ho od toho dne co jsou spolu hlídala je jednou.
Naruto se je-li to vůbec možné, ještě víc zblížil se Sasukem a to předtim už byli jako bratři. Kakashi pátral po těch vyděračích a Sai mu s tím někdy pomáhal, přece jen se na to jeho techniky hodí. No a já jsem zase přirostla k srdci Balse. Ale ona mě taky a toho muže jsem znovu už neviděla. Jak říkám dny plynuli v poklidu.
Až jednoho dne udělali vyděrači chybu a poslali dopis s časem a místem předání peněz. Na to jsme čekali.

Dobře Sai ty půjdeš obhlídnou okolí a najdeš místa z kterých by bylo dobré sledovat předání a až se vrátíš vymyslíme plán a běž teď hned. Začal Kakashi. Dobře.

Zrovna stojím na svém místě a sleduju předání. Pan Hashimoto už tam stojí a čeká s falešnými penězi na toho hnusáka, který se už k němu blíží.

FLASHBACK

Už jsem tu a obhlídl jsem to místo jak jste chtěl Kakashi a našel ty místa zekterých je můžeme sledovat a popřípadě i zaútočít. Dobře Sai takže to uděláme takhle já, Naruto, Sasuke a Sakura půjdeme s panem Hashimotem a ty Sai budeš projistotu hlídat zbytek rodiny. Ale Kakashi nebylo  by lepší kdyby šel místo mě Sai a já hlídala rodinu, přece jen je Sai na tohle lepší. Ne Sakuro tebe potřebujem kvůli tvým lékařským schopnostem nemůžeme dopustit, aby se nám, panu Hashimotovi nebo civilistům něco stalo a anvíc někdo mohl Saie vidět jak to tam obhlíží. A vy pane Hashimoto se po předání peněz vrátíte domů za rodinou. Jistě.Tak dobře a teď vám vysvětlim plán.

ENDFLASHBACK

Takže teď sledujeme toho všiváka do úkrytu a doufejme i za jeho kumpány.
Výměna proběhla vpořádku, teda až na to, že asi vyštěkl na pana Hashimota něco jako zrůdo, ale nejsem si tím jistá. Naštěstí pan Hashimoto zachoval klidnou hlavu a tak vše dopadlo dobře a Pan Hashimoto mohl jít domů.
Sledování proběhlo v pořádku a dorozili jsme do jejich úkrytu. Měli jsme štěstí, protože podle jejich rozhovoru tam byli všichni. Celkem jich bylo šest. Takže jsme je obklíčili a vyzvali ať odhodí své zbraně, ale co jsme nečekali bylo, že ty zbraně otočí proti sobě.
To neudělaj, že ne? Zeptá se mě ta druhá. Ne přece by se nezabyli. Odpovim jí sebevědomě, ale hodně jsem se sekla. Protože přesně to udělali.
Dobře tak běžte za Saiem a já se zatim postarám o těla. Řekl Kakashi po ohledání těl a mi poslechli.

Ahoj Sai bylo tady všechno v pořádku. Jo nic se nestalo Naruto a co vy? Jak to dopadlo? Co ty Sakuro seš v pořádku (co k tomu dodat ty knihy mu vážne pomáhaj). Ano jsem, ale to samí nemůžou říct ty chlapi tam. Zabili se. Cože?? Já vim, blázni. Jo a jak to probíhalo a kde je Kakashi. No Kakashi se še.......Už jsem tady. Tak pojďte za ostatními říct jim, že je naše mise u konce. Určitě to taky budou chtít převiprávět.

Vážne jsme vám velmi zavázáni a určitě vám to musíme nějak vynahradit. Přece vám říkám pane Hashimoto, že to byla naše práce. Ale to..........

Už se takhle dohadujou dvacet minut. Nechce tam někdo mezi ně vpadnout? Zeptám se. To by nikam nevedlo. Odpoví mi Sasuke. Hm asi máš pravdu. Ty dospělí jsou, ale praštěný. No když s...... Tak vážení. Přerušil nás Hashimoto s Kakashi. Nakonec jsme se dohodli, že tu zůstanete přes noc a vyrazíte až ráno. To vážne nebylo nutné. Ale děte tolik vám toho dlužíme a bez debat.
Tak dobrá.
Co ty chlepče. Obrátil se k Narutovi. Nechceš si vyskoušet ten přístroj na kterém jsem přijel, když jste dorazili? Joooo moc rád. Já si to myslela. Pomyslím si v duchu. A vy ostatní. Obrátí se na nás. Vy se tu chovejte jako doma. Řekněte si co byste potřebovali. Všichni vám moc rádi vyhoví. Takže se zatím mějte a uvidíme se u večeře.

Tady je večeře vždy vynikající. Pochválí Kakashi včeři a rozloučí se, že už jde spát. Já se už taky zvedám a rozloučím se. Se mnou se i zvedá Ishida a společně odcházíme do svých pokojů. Sakuro. Zastaví mě. Ano? Mohla bys o půlnoci přijít do jídelny? Můj otec tě o to žádá. Má pro tebe velmi důležitý vskaz. O půlnoci? To mě docela překvapilo. A nešlo by to teď? Zeptám se. Ne vážně by bylo lepší o půlnoci. Příjdeš? No tak dobře. A neví o co se jedná? Jo, ale to se vážně dozvíš až pak.  Dobře. Tak se zatim měj. Jasně, dobrou.

To je divný a o půlnoci co můžou chtít? To vážne nevim. Odpoví ta druhá.

Je půlnoc a já jdu do jídelny. Docela mě překvapilo, že tam na mě čekala celá rodina. Ale nedal jsem to na sobě znát. Co po mě chcete pane Hashimoto? Sakuro něco ti musim říct. Je to...........

To je prozatim konec a prosim komentíky.

Diplomek od Katou SB

11. června 2010 v 23:48 Diplomky pro mě
Tady mi moje new SB udělalo mocinky kawaiiii diplomek. Moc děkuju Katou. XDkljnhuzgftrer

Diplomek pro Katou

9. června 2010 v 21:54 | Stiorry |  Diplomky pro vás
tak a je tu další můj výtvor tentokrát pro Katou moje nové SB
snad se bude líbit xD
feraer

Kushina vs. Mikoto

9. června 2010 v 13:28 Naruto funny
Neodolala jsem a musela to sem dát. XDgfhfzjtzj
tgththt
rghtrhtrws

Tak mě napadá kdo tu nemá sílu XD

8. června 2010 v 8:13 Sakura Haruno
Z tohohle jsem nemohla XDrhzzhrsth

Diplomek pro Kami SB

4. června 2010 v 15:20 | Stiorry |  Diplomky pro vás
Tak jsem i já udělala diplomek pro Kami. Tak ať se líbí.
jzfrsers