DĚLÁM OBRÁZKY NA POŽÁDÁNÍ (VŠEHO DRUHU)
dfbvsdbs

                   

Červenec 2010


Hm.......

22. července 2010 v 15:47 Obrázky
fnghnmhjm


Sakra, sakra, sakra...........

14. července 2010 v 17:01 | Stiorry |  Oznámení
Tak jen bych vám chtěla oznámit, že asi tu teď moc článků přibívat nebude ( možná sem tam nějaklý). A důvod? Jednoduchej.
        Mám brigádu na kterou vztávám v 4:30 a vracim se kolem 15:30, ale ještě ke všemu u toho celou tu dobu stojim ( u lisu ve kterym  je přes 200 stupňů) a přestávku mám jen 20 min. Ale to neni to nejhorší. Dělám přes časy, který mi zjevně nebudou zaplacený!!!!!!!! To je prostě děs. 
         Třeba dneska to sem píšu hned co jsem dorazila domů, protože pak bych se k tomu už nedohrabala. No prostě chci ten čas co mám využít k odpočinku. Tak se vám hrozně omlouvám a snad brzo přidám nějakej ten článek.
                                                                      Vaše Stiorry s bolavíma nohama a popálenýma rukama.XD

    
                                             GOMEN MINA
adfwefw

Saky a Hina

12. července 2010 v 17:19 Sakura Haruno
tfres

Saky a Dei

10. července 2010 v 16:36 Naruto funny
no neni to sladký
cngxfmn
a jestě je tady můj překlad

jhfvvtzd

I'll never believe you again 9

5. července 2010 v 14:42 | Stiorry |  I will never believe you again
No je tu další dílek. Snažila jsem se, aby byl tenhle díl dlouhej, jako náhradu za to, že jsem ho dlouho nenepsala. Tak mi napiště komentáře jesli se vám tenhle díl líbí. Vaše Stiorry XD


Je to velmi důležité a k neuvěření, ale já tě těď prosím, abys mi věřila. A aby to bylo po pořadě tak ti nejdřív povím jeden příběh. Ale nejdřív se posadíme. Poslechla jsem ho a sedla si. Něco v jeho pohledu mi říkalo, že to co se těď dozvím mi změní život. A to jsem ještě nevěděla, že mám pravdu.

Doře a teď poslouchej.
Kdysy byla planeta jménem Delux a na ní byly pět zemí. Jména nám už nejsou známá, ale celá planeta vzkvétala a všichni se na ní měli dobře. Byla to zásluha pěti královských rodin, které měli velmi mocnou sílu v genech jako je kekei genkai, ale u nich se říkalo, že je to moc od bohů někdo dokonce, že to jsou potomci bohů. Nikdo neví jestli to je pravda, ale jedno bylo jistě tedy aspoň si to všichni lidé mysleli a to, že mír a klid bude trvat věčně. Důvodem bylo, že všichni vládci nestárli, ale zase nemohli mít děti. Každopádně jeden královský pár, který byl ze všech párů nejmocnější, ale také nejlaskavější postihla nehoda. Králova žena onemocněla a to pro nesmrtelné, kteří nemohli umřít ani onemocnět byl velký šok, až na jednoho vládce, který neměl družku jako ostatní,  on nakrálovnu použil kouzlo z jednoho ze zakázaných svitků. Tím si uvědomil ,že by mohl vádnout všem a tak ostatním rodinám odhalil co provedl s tím, že pokud mu přenechají svá místa tak královnu vyléčí, ale pokud mu budou odporovat tak je nakazí tou samou nemocí. Dal jim na rozhodnutí tři měsíce, protože za tak dlouho králova prohraje svůj boj s nemocí. Když se tohle dozvěděli tak zbylé rodiny bez nemocné královny chtěli hledat lék a zároveň něco čím by zlého krále porazili, ale nevěděli, že už všechny má v držení ten zlý král. 
Tak pátrali celý měsíc, ale s jistým neúspěchem.
Až jednou našli svitek ve kterém bylo kouzlo s názvem zachování krve a života, ale čeho si nevšimli bylo, že začátek názvu byl umazán. Tak si tedy mysleli, že našli lék pro umírající královnu. Jejich činosti si, ale všiml zlý král a to ho rozhněvalo, proto se rozhodl, že všechny krále a královny zabije. Ale jeho zlé úmysli se dozvěděli od jejich špeha a tak se zbylí vládci rozhodli jednat s úmyslem, že nejdřív vylěčí nemocnou královnu a pak všichni vládci spojí své síli.
  Když se chystali vyléčit královnu tak zjistili svou chybu, že nemají správný svitek, ale už taky neměli čas ho hledat a stejně by ho nenašli, tak se rozhodli provést to kouzlo co měli.
  Potřěbovali k němu něco živého, ale i neživého tak se rozhodli použít mohutnou a překrásnou Sakuru co tam stála tak dlouho co oni byli na světě. 


Tak nějak vypadala.
fdgrdgd
Pak také potřebovali co nejvíc mocné krve. Tak všichni vládci včetně nemocné královny dali svoji krev. Tou pak polili Sakuře její křeny. Potom už jen následovalo kouzlo, které všichni odříkali. To co se stalo bylo neuvěřitelné. Namísto stomu se tam oběvilo dítě, holčička a ne jen tak ledajaké bylo potomkem všech vládců co tam dali svoji krev. V tu chvíli všichni pocítli něco neuvěřitelného a to rodičivsou lásku. Věděli, že pokud by se o jejich činu dozvěděl zlý král tak by ji zaby dřív než by se dokázala sama ubránit a navíc jestli se chystal zabít i je tak ji nemohli ochránit. Proto se rozhodli jejich dceru poslat na jinou planetu o které si mysleli, že tam bude v bespečí věděli však, že by tam díky své moc vyčnívala a tak ji uvnitř ní zapečetili a aby měli jistotu tak požádali jejich písaře, který zapisoval historii celé planety jestli by se tam se svou rodinou o ni nemohl postarat. Písař souhlasil a tak vládci hned začali otvírat průchod na tu uřčitou planetu, ale nezbývalo moc času proto použili veškerou moc co měli k udržení průchodu a k jeho zavření, ale poslední kapky moci použili na to aby ten průchod už nikdy nemohl být otevřen. Ještě před odchodem svojí dcery ji, ale dali jméno Sakura, aby ji aspoň něco dali. 

No a to je konec příběhu o vládcích Deluxu. Uzavřel pan Hashimoto. Páni to byl vážně pěkný příběh, ale to jste mě sem zavolal aby jste mi pověděl příběh. Ale vyprávět umí. Dodala mi ta druhá. 
Ne Sakuro teď přijde ta hlavní část, ale nejdřív ještě něco dopovim.

Jde o potomka vládců Deluxu. Jak vládci plánovali dítě se na zem dostalo v pořádku, ale ne s písařem a jeho rodinou. Dítě se totiž oběvilo na jiném místě než zbytek, ale mělo štěstí našli ho dobří lidé a ti se o něj postarali. Písař s rodinou se ji snažili najít, ale bez úspěchu. 
  No a teď to hlavní. To dítě jsi ty Sakuro.

Po tomhle byla moje reakce nejdřív taková.   .............................. Pak mi zacukali koutky a pak to šlo samo. Prostě jsem se rozesmála, ale brzo jsem přestala protože na mě všichni koukali. Pane Hashimoto nemějte mi to za zlé, ale jak jste čekal ,že zareaguju? Abych řekl pravdu čekal jsem, že nějak takhle.
Sakuro prosím musíš nám věřit. Ozvala se paní Nana.  Musím??? Ne špatně jsem se vyjádřila. Jistě, že nemusiš, ale já tě prosím. Víte, že jste mi teď tady převiprávěli pohádku a já jí teď mám věřit?
Jistě, ale mi máme důkazy. Ozvala se Balsa. Překvapeně jsem se na ní podívala. A jaké? Tak třeba tvoje vlay? Moje vlasy? Promiň, ale jak můžou být moje vlasy důkaz? No jsou růžový jako ten strom. Pak taky ta pečeť co máš v sobě. Přidal se Ishida. To je pravda, ale nečekal jsem, že na sebe vezme ...no jak to říct, že ........oživne. Řrekl pan Hashimoto. Tak tohle mě dostalo. Jak o ní víte? Jak? Jak? Jak? Přidala se ta druhá. No jak jsem řekl je to ta pěčeť a já jsem byl u toho když jí stvořili, takže to nejspíš bude nějaký efekt. To znamená že cítím když nečo řekne. Nesliším, ale cítím.  No...já teď vážně neví co mám dělat. Mám vám věřit nebo ne? Tak trochu čekám, že na mě vychrlíte něco v tom smyslu, že to byl vtip. Tak to rozhodně ne Sakuro. Myslíme to naprosto vážně. Sami jsme si říkali jestli ti to máme říct, protože stejně tu pěčeť nemůžeme sejmout, ale nakonec jsme se rozhodli ti to říct protože nám přišlo, že ti to dlužíme? Dlužíte ? Proč? Sice jsme kvůli tobě museli opustit svůj domov, ale vlastně si nás zachránila před Osudem na Deluxu. Přece jenom Muko věděl, že pomáhám tvým rodičům a můžu-li to říc bylo jich dost. Tak se jmenuje ten zlý král, ale těď jsem to jméno řekl naposled, protože jsem se rozhodl už nikdy neříct jeho jméno a promiň ani jména tvých rodičů ti neřeknu. Rozhodli jsem se odprostit od minulosti na Deluxu.
        Ale jak jste věděl že jsem to já.  Ano. To pro mě bylo až neuvěřitelně snadné a ostatně pro celou moji rodinu. Výš podobáš se všem vládcům až jsem si myslel, že to až není možné, podobad se tolika lidem, ale za tu dobu co jsi tady byla jsem zjistil, že se podobáž všem. Je to ve tvém chování nebo v úsměvu, prostě u každého něco, ale to proč jsme tě poznali všichni, kdyý jsme tě uviděli bylo, že z tebe vychází zaková královská vznešěnos a majestátnost a navíc v našich očích. Jak to říct, záříš. Nikdo jiný to nevidí, ale to bude asi tím, že jsme z jiné planety. 
Myslim, že bych si měla jít lehnout. Bylo toho na mě moc.
Jistě to chápu, ale kdybys chtěla zodpovědět nějaké otázky, tak víš kde nás najít. Jistě. Vlastně jedna by tu byla. Ten úkol ci jsme tu měli. Ti lidé věděli co jste zač? Ano to bylo trochu nepříjemné. Nebyli jsme si tím jisti, ale asi ano. Pravděpodobně nás někdo z nich viděl, když jsme se sem dostali.  Dobrá tak já už půjdu. Jistě. Dobrou noc Sakuro.

No páni tohle jsem nečekala. Povídám svému vnitřnímu já po cestě do pokoje. Tak tohle já taky ne. Myslíš, že je to pravda a já jsem nějaká pečeť. Tak to nevím, ale ty si ty a pro mě rozhodně nejsi nějaká pečeť. 
Děkuju ti. Nic víc nebylo potřeby říct. Naše pocity jako by se propojily a tak slova nebyla potřebná.
     Počkej. Zastaví mě hlas. Byla to Kushina. Bylo to další překvapení večera, protože od doby co jsem tady byla se mnou neprohodila jediný slovo. Myslim, že mě spíš nenáviděla. Co se dějě Kushino? No víš to jak jsem se k tobě chovala. Neměj mi to za zlé, ale já tě prostě nemám ráda a.....Počkej. Jestli si mi přišla říct jenom tohle tak ti ušetřím práci. Já to vím. Jistě, ale nech mě to dokončit, prosím. Dobře tak pokračuj. No nenáviděla jsem tě za to, že jsi nás vyhnala z našeho domova a můj otec tak ztratil jeho postvení. Víš mohli jsme tam být někdo. A těď nejste? Já vím jsme bohatí a tak, ale i tak tě pořád nenávidím. To poslední slovo skoro vykřikla. 
 Tak to ne nenechám se od ní tady peskovat. Tohle ne. Jen do ní. Podporovala mě ta druhá.
Hele já nevim co odemě čekáš! Ale nehodlám se ti tady omlouvat a už vůbec ne tě litovat! Takže si svoje stížnosti nech pro sebe a nebo jima obtěžuj někoho kdo se nechá, ale nechoď za mnou! Měj se. A otočila jsem se k odchodu a Kushinu nechala za sebou. Ať si to rozebere ve svojí hlavičce.
  V pokoji jsem si lehla a snažila se usnout, ale nakonec se mi to vůbec nepovedlo a tak jsem se šla rovnou zbalit a oblíct se na cestu domů. Když jsem to měla tak jsem si sedla do křesla a čekala jsem až nastane ráno. Mezití jsem se ponořila do rozhovoru s tou druhou.

  Ráno jsme se všichni rozloučili a vyrazili domů do Konohy. Cesta uběhla v podstatě v pořádku až na to, že asi v půlce  cesty si naruto vzpoměl, že si tam nechal kartičku s předplatnym na ramen. Naruto na co máš tu svoji paměť. No Sakuro hmmm už vím. Mám vynikající paměť na zapomínání. To k tobě sedí Naruto. Okomentoval Kakshi. A teď jdeme ať jsme co nejdřív doma. Všichni jsme věděli, že si chce určiě dočístu tu svojí knížku.


Tak to je prozatím všechno a budu vám všem vděčná za komentáře.

Mermaid

3. července 2010 v 21:20 Animace
no neni to kawaiiiiiiiiii
ugftzrtr

Dvě new SB Rockerka a Katsu Team

1. července 2010 v 16:46 | Stiorry |  Diplomky pro vás
 Mám hned dvě nová SB, tak doufám, že se vám budou líbit diplomky.

Tady pro Hisaki ( napsala jsem to špatně má to být Katsu Team , pardon)
sdfasdfasdfd

a tady pro Rockerkugcdxsye